PROSTOWANIE KERATYNOWE WŁOSÓW

W ofercie STUDIO KABATY możecie Państwo znaleźć – rewolucyjną keratynową kurację wygładzająco – prostującą, która rekonstruuje włosy i dostarcza składniki odżywcze niezbędne do odbudowy włosów zniszczonych.

 

To przebój ostatnich lat w salonach. Dla wielu kobiet chęć posiadania lśniących, gładkich włosów była tak duża, że nie bały się efektów ubocznych. Podczas zabiegów tego typu, ale starszej generacji, używano keratyny z dodatkiem formaldehydu, który mógł niszczyć włosy. Zwłaszcza te jasne, słabsze z natury. Ponoć właśnie z tego powodu musiała zmienić fryzurę Jennifer Aniston. Jednak zabiegi z dodatkiem tego szkodliwego składnika to już przeszłość. Czas więc zmienić myślenie o keratynowym prostowaniu włosów.

 

Kuracja skutecznie prostuje loki oraz nadaje włosom niepowtarzalny blask i jedwabistą miękkość. Po zastosowaniu kuracji włosy pozostają gładkie, miękkie, wzmocnione, nawilżone i pełne młodzieńczego blasku przez 3-4 miesiące.

 

Zaczyna się od umycia włosów, specjalnym oczyszczającym szamponem. Potem suszy się je i w pasma wmasowywana jest keratyna (ma dość specyficzny zapach). Z taką maseczką spędzamy około pół godziny. Następnie fryzjer rozczesuje włosy i sięga po prostownicę. Przeciąga nią pasmo po paśmie. Ciepło sprawia, że keratyna wnika w głąb włosa i zmienia jego strukturę.

 

Następnie włosy są ponownie myte, już specjalnym szamponem z serii przeznaczonej do włosów po keratynowym prostowaniu. Z tej samej serii potem nakładana  jest maskę.

 

Choć głównym celem tego zabiegu wydaje się wyprostowanie włosów, to ma on także działanie głęboko odżywcze. Nawet po kilku godzinach w czapce nie ma mowy o puszeniu czy elektryzowaniu, włosy są po prostu świetnie nawilżone i zregenerowane. Stylizacja zajmuje mi teraz dosłownie kilka minut, właściwie nie używam szczotki do układania podczas suszenia. Jest super!

 

W naszym salonie oferujemy keratynowe prostowanie włosów najlepszymi, oryginalnymi produktami amerykańskiej firmy TRUE KERATIN, które zapewniają długotrwały efekt zabiegu.

 

Zabieg:

– doskonale prostuje i nawilża,
– silnie regeneruje,
– eliminuje puszystość i skręt,
– przywraca blask i elastyczność,
– ułatwia układanie włosów,
– uzupełnia braki keratyny,
– poprawia jakość włosów,
– efekt do kilku miesięcy.
 
Terapia do włosów TRUE-KERATIN jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, TRUE-KERATIN wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW – Brazilian Keratin

Włosy średnie 250 pln


Włosy długie 300 pln


Włosy bardzo długie 350 pln


KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW – Alfaparf

Włosy średnie 300 pln


Włosy długie 400 pln


Włosy bardzo długie 550 pln