Dermapen

Dermapen to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach. Także na skórze głowy, w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę poprzez frakcjonowanie mikroigłowe.

Urządzenie to pozwala na stymulowanie tworzenie nowego kolagenu.

System charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na przeprowadzanie zabiegów z jego użyciem nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu czy ust.

Poprzez innowacyjny system mikronakłuwania możemy wykonywać zabiegi dające spektakularne efekty nie wyłączając jednocześnie klienta z życia codziennego.

Wskazania

– wygładzanie zmarszczek
– zmniejszanie widoczności porów skóry
– efekt pogrubiania skóry w miejscach, gdzie jest wiotka
– rozstępy
– blizny potrądzikowe i oparzeniowe
– leczenie wypadania włosów
– zmarszczki i przebarwienia dekoltu
– zmarszczki na szyi

Funkcja automatycznego nakłuwania skory – pozwala na lepsze przenikanie przez skórę substancji czynnych stosowanych w mezoterapii, zmniejszając do minimum odczuwanie bólu czy dyskomfortu. Zaletą jest : krótki czas zabiegu, automatyczna kontrola głębokości zabiegu, minimalizacja odczuwania bólu i dyskomfortu, krótki czas powrotu do aktywnego życia zawodowego, zabieg całkowicie sterylny (elementy wymienne jednorazowe)

Zabiegi najlepiej jest wykonywać w odstępie 2 – 4 tygodni – najczęściej stosuje się co 3 tygodni, 3 lub 4 zabiegi w serii, czasami konieczne jest wykonanie 5 zabiegów – o tym decyduje lekarz.Należy pamiętać o unikaniu opalania przez 6 tygodni od zabiegu – konieczny jest filtr każdego dnia rano 50

Obszar skóry, który ma zostać poddany zabiegowi znieczula się kremem znieczulającym oraz d Następnie nakłada się na skórę odpowiedni do zabiegu preparat Wykonuje się kilka pasaży urządzeniem po skórze leczonego obszaru skóry. Po zabiegu pacjent może odczuwać ucieplenie oraz lekkie pieczenie. Po zabiegu stosuje się rewitalizację.

Następnego dnia można nakładać normalny makijaż.
Po kilku dniach następuje złuszczanie naskórka – zaleca się stosowanie preparatów kojąco-regenerujących np. Zinalfat


Twarz
Cena 250 zł


Twarz + szyja
Cena 280 zł


Twarz + szyja + dekolt
Cena 320 zł