Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjna metoda odmładzania skóry. Przy tradycyjnej aplikacji kosmetyków zawarte w nich substancje aktywne nie przenikają do głębokich warstw skóry, ponieważ uniemożliwia to wierzchnia warstwa rogowa.
Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają: pole elektryczne wykorzystujące zjawisko elektroporacji, i fale ultradźwiękowe tym samym pozwalając substancjom aktywnym przeniknąć do najgłębszych warstw skóry.

Celem zabiegu jest pobudzenie tkanki skórnej do wytwarzania kolagenu i elastyny.
Zabieg mezoterapii bezigłowej polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do głęboko położonych warstw skóry. Substancje aktywne stosowane są w formie mieszaniny – roztworu zwanego koktajlem, dobranego indywidualnie do potrzeb skóry.
Impulsy elektryczne i ultradźwiękowe docierają nie tylko do położonych głęboko warstw skóry, lecz także, poprzez błonę komórkową do wnętrza komórek. Jest to proces całkowicie bezpieczny – nie powoduje zniszczenia błony komórkowej, pozwalając jednocześnie na wprowadzenie do komórek skóry aktywnych substancji odżywczych.
Komórki zostają również dodatkowo pobudzone do aktywności, objawiającej się w lepszym wchłanianiu dostarczonych im w postaci roztworu składników.

Najważniejszym efektem zabiegu mezoterapii bezigłowej jest więc otwarcie nowych dróg wnikania substancji aktywnych do komórek skóry bez naruszania ich fizycznej struktury. Wprowadzone w jego trakcie substancje działają jeszcze do 48 godzin po zabiegu
Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezbolesnym, w trakcie jego wykonywania pojawić się może jedynie lekkie uczucie mrowienia. Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia.
Zabieg można wykonywać również w okolicach oczu.
Metoda ta gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek i linii np. fałd nosowo – wargowych, „kurzych łapek”, w zabiegach liftingujących, poprawiających koloryt i strukturę skóry. Jest to jedyna metoda dająca możliwość doboru koktajli zabiegowych dostosowanych do potrzeb klienta.

Wskazania:

utrata elastyczności skóry, profilaktyka przeciwzmarszczkowa.

Mezoterapia przynosi najlepsze efekty, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na tydzień przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu.

Efekty:

regeneracja skóry po kąpielach słonecznych, poprawa elastyczności skóry (zwiększona produkcja kolagenu), redukcja oraz wygładzenie zmarszczek,podniesienie poziomu nawilżenia skóry, dotlenienie i regeneracja skóry, poprawa jędrności i napięcia skóry, poprawa owalu twarzy


Twarz:
Cena: 160 zł
Mikrodermabrazja ( dodatkowo ) + mezoterapia bezigłowa : 180 zł


Twarz +szyja
Cena : 180 zł


Twarz + Szyja + dekolt
Cena: 220 zł