IDEALNY ZABIEG który : Poprawia koloryt i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie ilości zaskórników, spłycenie powierzchownych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, zmniejszenie łojotoku, spłycenie i wygładzenie blizn.
 
Mikrodermabrazja diamentowa, podaruj swojej skórze naturalne piękno i czystość diamentu… z pomocą diamentów!
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. mikrodermabrazja w przeciwieństwie do podobnych systemów(mikrodermabrazji diamentowej) dostępnych na rynku w urządzeniu zastosowano diament naturalny (nie diamenty syntetyczne lub mikrokryształki niewiedomego pochodzenia).
Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.
 
Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej (stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry).
Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego. Poza mikrodermabrazją twarzy, szyi i dekoltu w naszym gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na pośladkach, udach, plecach itd.
 

Wskazania do mikrodermabrazji:

– blizny potrądzikowe
– zaskórniki i prosaki
– rozszerzone pory
– łojotok i suchość skóry
– blizny i bliznowce
– przebarwienia i odbarwienia
– uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
– plamy starcze
– rozstępy
– wiotkość skóry
– drobne zmarszczki
– szorstki/nierówny/zrogowaciały naskórek
 

Częstotliwość zabiegów:

Zazwyczaj należy przeprowadzić serię ok. 5 zabiegów. Już po pierwszym zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie poprawia się, w dotyku staje się ona gładsza, efekt ten zwiększa się po kolejnych zabiegach.
Wpływ mikrodermabrazji diamentowej na skórę:
– poprawa kolorytu i struktury skóry,
– zwężenie rozszerzonych porów,
– zmniejszenie ilości zaskórników,
– spłycenie powierzchownych zmarszczek,
– rozjaśnienie przebarwień i plam starczych,
– zmniejszenie łojotoku,
– spłycenie i wygładzenie blizn.
 
Ceny obejmują kompleksowy zabieg 60 minutowy z masażem na koniec zabiegu


Twarz 130 zł


Twarz + szyja 150 zł


Twarz + szyja + dekolt 170 zł


Plecy 150 zł


Możemy połaczyc mikrodermabrazję z kwasem dobranym do rodzaju skóry i wskazań wtedy dodatkowo klient dopłaca 80 zł do zabiegu
Mikrodermabrazja + kwas dodatkowo 80 zł do zabiegu


Oczyszczanie manualne + mikrodermabrazja 140 zł