PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1, 3:1

Studio Kabaty zaprasza na przedłużanie rzęs w Warszawie / Ursynów :
– Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1
– Przedłużanie rzęs metodą 2 do 1
– Przedłużanie rzęs metodą 3 do 1
– Przedłużanie rzęs – rzęsy jedwabne

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji. W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy przedłużanie zarówno przy użyciu rzęs jedwabnych, jak i z norek. Każdy rodzaj zabiegu cieszy się dużą popularnością, a świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie, dlatego zapewniamy stuprocentową gwarancję zadowolenia.

TO CO WYRÓŻNIA Studio Kabaty na tle konkurencji

– profesjonalne stylistki rzęs z kilkuletnim doświadczeniem – ponad 2000 wykonanych zabiegów przedłużania rzęs w Warszawie
– zabieg jest bezpieczny, nie boli, nie powoduje dyskomfortu
– precyzyjne i pełne przedłużenie rzęs w czasie około 2-3 godzin
– posiadamy wszystkie długości i rodzaje rzęs tylko w najwyższej jakości
– indywidualnie dobieramy i rekomendujemy długość oraz rodzaj rzęs
– doklejamy nawet do 300 rzęs na oko (metoda 3 do 1)
– efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs trwa 4-6 tyg.
– przedłużone rzęsy to piękny wygląd i wyjątkowa wygoda (nie musisz ich tuszować)
– efekt końcowy może być całkowicie naturalny (rzęsy wyglądają jak prawdziwe) lub spektakularny – Ty decydujesz, my rekomendujemy.

DO KOGO JEST SKIEROWANY?

Zabieg przedłużania rzęs polecany jest każdej kobiecie aby nadać oczom i twarzy wyrazisty wygląd. Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda i brak konieczności ich tuszowania. Efekt przedłużania rzęs potrafi utrzymywać się nawet do sześciu tygodni. Jednak aby stale cieszyć się rzęsami w zadowalającej kondycji i świetnym wyglądzie, uzupełnianie należy powtarzać co ok. cztery tygodnie. Dbamy o stałe klientki, więc jeśli pierwsza aplikacja została wykonana w naszym salonie, oferujemy promocyjne ceny kolejnych zabiegów uzupełniania.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA?

Nie ma ich zbyt wiele. Właściwie jedynym dyskwalifikującym do wykonania zabiegu przeciwwskazaniem jest całkowity brak rzęs. W naszym salonie otrzymasz profesjonalną poradę i pomoc w podjęciu decyzji.

ZALETY ZABIEGU

Sztuczne rzęsy posiadają wiele zalet, przede wszystkim piękny wygląd, podkreślenie oczu. Nie uwierzysz jak zobaczysz się w lustrze tuż po zabiegu. Piękne, długie, podkręcone rzęsy prawie jak prawdziwe. Wygląd przedłużonych i zagęszczonych rzęs niczym nie różni się od naturalnych i często nawet profesjonaliści mają problem z ich rozpoznaniem. Poza tym są wodoodporne, więc bez problemu można korzystać z kąpieli na basenie czy z sauny. Klientki po zabiegu często rezygnują z tuszowania rzęs, ponieważ oczy są wystarczająco wyraźnie podkreślone a rzęsy gęste i piękne. Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs.

PIELĘGNACJA RZĘS TUŻ PO ZABIEGU

Nie należy przecierać oczu, używać natłuszczających kosmetyków pielęgnacyjnych w okolicy oka, by nie osłabić działania kleju. Trzeba także uważać przy demakijażu – najlepiej zrezygnować z tłustych preparatów na bazie oleju na rzecz płynu micelarnego.

Cennik przedłużania rzęs

Rzęsy jedwabne: metoda 1:1 199 zł


Rzęsy jedwabne: metoda 2:1 259 zł


Rzęsy jedwabne: metoda 3:1 299 zł


GRATIS! Dodatkowo przy pierwszej aplikacji rzęs szczoteczka do rozczesywania rzęs w prezencie !

Uzupełnienie rzęs jedwabnych:

Metoda 1:1 do 2 tygodni 80 zł


powyżej 2 tygodni od 100 zł


po innej stylistce od 100 zł


Metoda 2:1 od 180 zł


Metoda 3:1 od 230 zł


Metoda objętościowa od 280 zł


Zdjęcie rzęs 40 zł