W dzisiejszych czasach zadbane dłonie i paznokcie są Naszą wizytówką, dlatego powinniśmy o nie dbać niezależnie od wieku, stylu życia czy płci.
W naszej ofercie mamy do zaoferowania szereg różnych zabiegów wykonywanych na dłonie ( manicure, regeneracja dłoni, przedłużanie i stylizacja paznokci) oraz stopy (pedicure spa, regeneracja stóp, utwardzanie paznokci). A także manicure oraz pedicure hybrydowy, VINYLUX oraz manicure japoński.

MANICURE

Dłonie są Naszą wizytówką, dlatego powinny być zawsze zadbane i eleganckie, dlatego manicure powinien być nieodłącznym zabiegiem wykonywanym przez Panie jak i przez Panów.
Skóra na dłoniach jest bardzo delikatna, a co za tym idzie podatna na niszczenie jej przez czynniki zewnętrzne. Często są przesuszone, przez co skóra staje się szorstka i nieprzyjemna w dotyku. Mówi się że dłonie i szyja pokazują pierwsze oznaki starzenia skóry, dlatego powinno się o nie dbać niezależnie od wieku.
Manicure klasyczny zapewnia piękny wygląd dłoni, chroni paznokcie, i sprawia, że są one zdrowe.
Regularnie wykonywany zapobiega rozdwajaniu i łamliwości paznokci. Na manicure klasyczny zapraszamy Panie i Panów.


Manicure klasyczny 40 zł


Manicure męski 30 zł


Manicure + malowanie/french 50 zł


Malowanie paznokci dłonie lub stopy 20 zł


Manicure Spa (manicure, peeling, masaż, maska) 75 zł


Zdobienie paznokci od 1 zł do 5 zł za sztukę


Wycięcie skórek 20 zł


Parafina na dłonie 35 zł


Manicure japoński

Manicure Japoński to zabieg odżywczy, który wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje jej piękny połysk, uszczelnia oraz zasila ją w składniki naturalne.
Manicure Japoński polecany jest szczególnie dla paznokci łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się.
Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokcia, prowadząc do jego wzmocnienia oraz wzbogaca go w ważne witaminy. Ponadto zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się paznokci. W skład preparatówch wykorzystywanych przy manicure japońskim wchodzą: witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego.

Efekty widoczne są od razu w postaci ładnego, jedwabistego połysku, który utrzymuje się ok 2 tygodnie. Po tym czasie należy przeprowadzić zabieg ponownie


Manicure japoński 60 zł


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest to połączenie lakieru i żelu do paznokci, dzięki czemu kolory są o bardzo nasyconych barwach i mają wysoki połysk, a zarazem stanowi warstwę ochronną oraz jest odporny na odpryskiwanie i ścieranie lakieru.
Od zwykłego manicuru, manicure hybrydowy różni się tym, że lakier nałożony na płytce utwardza się w lampie, dzięki czemu jest od razu suchy i nie trzeba czekać aż wyschnie.
Jest to idealna alternatywa dla paznokci żelowych i sprawia że każda kobieta jest w stanie zapuścić paznokcie J
Manicure Hybrydowy utrzymuje się do 3 tygodni, po tym czasie należy go uzupełnić, aby nie była widoczna granica pomiędzy paznokciem który rośnie a lakierem.


Manicure hybrydowy 75 zł


Zdjęcie hybrydy 15 zł


Manicure Vinylux

Rewolucyjne lakiery VINYLUX firmy CND to przełom w stylizacji paznokci.
Lakiery te zwiększając swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy.
Podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują, VINYLUX pozostaje nienaruszony, pozwalając cieszyć się nieskazitelnym manicurem.
Ponadto VINYLUX zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci, co pozwala zaoszczędzić czas.
VINYLUX schnie w ekspresowym tempie więc nie musisz w nieskończoność czekać, aż lakier wyschnie, a ty nie zniszczysz swoich paznokci.


Manicure OPI SHINE / VINYLUX 60 zł